Зеленський призначив нових губернаторів Харківської та Одеської областей

logo


Президент Володимир Зеленський призначив Сергія Гриневецького головою Одеської ОДА, а головою Харківської ОДА – Айну Тимчук.

Як повідомляє пресслужба Зеленського, глава держави вручив новим губернаторам службові посвідчення та побажав успіхів у роботі.

Сергій Гриневецький був народним депутатом України VI та VII скликань, депутат Одеської обласної ради з листопада цього року. Був губернатором Одещини при Кучмі, брав участь у скандальному сепаратистському «сіверодонецькому з’їзді» у  2004 році й вимагав інавгурувати Януковича, 16 січня 2014 року голосував за так звані «диктаторські закони». Він не балотувався на парламентських виборах 2014 і 2020 років. На місцевих виборах 2020 року Гриневецький балотувався від партії одеського міського голови Геннадія Труханова.

Айна Тимчук раніше працювала керівником апарату Дніпропетровської облдержадміністрації. А у 2010-2014 роках – заступником Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Раніше Зеленський відправив у відставку глав ОДА в Одеській, Івано-Франківській і Сумській областях. Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко після виборів заявляв, що Офіс президента планує кадрові зміни в керівництві облдержадміністраціями через незадовільні результати роботи.

Також Зеленський звільнив губернатора Миколаївщини та голову Хмельницької обласної адміністрації.

image

image

image