Жорстоке вбивсто подружжя в Одеській області: у поліції розповіли деталі

logo


За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу («умисне вбивство»).

Поліція розглядає декілька версій жорстокого вбивства подружжя невідомими особами у селі Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області.

Читайте також:

В Одеській області вбили подружжя бізнесменів

Як ТСН.ua повідомила старша інспекторка сектору моніторингу Білгород-Дністровського відділу поліції Наталія Заремба, наразі серед версій розглядаються наступні: бізнес, неприязні стосунки і корисливі мотиви.

За словами інспекторки, вбитий 47-річний чоловік був підприємцем, у нього був сезонний бізнес з прокату водного транспорту. 37-річна жінка підприємцем не була, але допомогала чоловіку. У офіційному шлюбі вони не були. «Приватним підприємцем був лише чоловік, жінка не була, але працювали вони разом. Бізнес був сезонний з прокату водного транспорту. З того і жили. Щоб вони були дуже заможними, я б не сказала. Так, вони дійсно мають вогнепальні і ножові поранення, але від чого точно настала смерть наразі точно сказати не можна», — сказала Наталія Заремба.

Вона також додала, що очевидців події не було і поліція наразі з’ясовує усі обставини вбивства. «Достаменно сказати, що у будинку нічого не пропало поки не можна, оскільки родичі поки що точно не сказали, що нічого не взяли», — зазначила інспекторка та додала, що спільних дітей у подружжя не було, однак у чоловіка є діти від першого шлюбу.

Нагадаємо, раніше видання «УНІАН» з посиланням на джерело в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області повідомило, що у вбитого подружжя були вогнепальні поранення, колото-різані рани, зокрема, на горлі, та ін., у жінки були поламані пальці руки. Також уточнюють, що чоловік був 1973 року народження, а жінку — 1982, вони жили у цивільному шлюбі. 

Місцеві жителі припускають, що вбивство може бути пов’язане з початком курортного сезону, оскільки подружжя здавало на прокат водні мотоцикли в розташованому поруч курортному селищі Затока. 

Відео

Резонансне вбивство у Житомирській області: за що чоловік розстріляв сімох АТОвців

Резонансне вбивство у Житомирській області — за що орендар ставка розстріляв сімох АТОвців, що спонукало професійного мисливця без жалю стріляти у сплячих людей з якими він напередодні мирно сидів за столом — ТСН знайшла можливі причини розправи.

Резонансне вбивство у Житомирській області: за що чоловік розстріляв сімох АТОвців