Зірваний спектакль Райкіна в Одесі: у поліції прокоментували інцидент

logo
300971_zirvanij_spektakl_rajkina_v_odesi_u_polic.jpeg


Конфлікт в Українському театрі в Одесі був локалізований, постраждалих та затриманих немаєПравоохоронці відзвітували, що конфлікт під час моноспектаклю російського артиста Костянтина Райкіна в Одесі був вчасно локалізований. Постраждалих та затриманих немає. Про це йдеться у повідомленні Нацполіції в Одеській області. «До поліції надійшли повідомлення громадян про те, що до зали Українського театру увірвалися близько 20

Український театр в Одесі, де мав виступити Райкін

Український театр в Одесі, де мав виступити Райкін

Правоохоронці відзвітували, що конфлікт під час моноспектаклю російського артиста Костянтина Райкіна в Одесі був вчасно локалізований. Постраждалих та затриманих немає.

Про це йдеться у повідомленні Нацполіції в Одеській області.

«До поліції надійшли повідомлення громадян про те, що до зали Українського театру увірвалися близько 20 активістів, які почали порушувати публічний порядок та зірвали концерт, який там проходив», — розповіли у поліції.

На місце події негайно прибули екіпажі поліції та не допустили хуліганських дій.

«Фізичних протистоянь допущено не було. Конфлікт був локалізований, сутичок не допущено. Постраждалих та затриманих немає», — резюмували правоохоронці.

Як повідомляв «Главком», у п’ятницю в Український театр в Одесі, де повинен був відбутися моноспектакль російського артиста Костянтина Райкіна, прийшли активісти в балаклавах, які зірвали виставу.

Варто зазначити, що Райкін свого часу підтримав анексію Криму

А поделиться?
Читайте также: