Зіткнення активістів з поліцією в Одесі: опубліковані фото і відео

logo
301193_zitknennja_aktivistiv_z_policieju_v_odesi.jpeg


ЗМІ опублікували фото та відео з місця зіткнень між активістами і поліцією, що сталися в суботу, 18 листопада.

Біля Літнього театру зібралися понад 200 осіб, які виступають проти можливої забудови міського саду. Директор компанії-забудовника Солід Ігор Коваленко розповів журналістам, що заплановано створити концертно-виставковий комплекс і ніякого висотного будинку там не будуватимуть, дерева також не будуть вирубувати.

Протестувальники йому не повірили. Група активістів увірвалася на огороджену територію Літнього театру, зламала заварені вночі ворота та відкрила їх для всіх присутніх.

Поліція спробувала розігнати учасників акції, використовуючи сльозогінний газ і кийки. У відповідь активісти почали кидати бруківку та піротехніку.

Зіткнення активістів і поліції в Одесі

18 листопада 2017 року в Одесі сталися сутички між поліцією та активістами, які виступають проти можливої ​​забудови міського саду

Під час зіткнень постраждав начальник поліції Одеси Дмитро Головін. За різними даними, йому розбили голову каменем або залізним прутом.

Активісти зняли ворота Літнього театру та понесли їх до Одеської міськради, щоб «віддати» меру Одеси Геннадію Труханову.

Більшість учасників акції впевнені, що за забудовою Літнього театру стоїть одеський бізнесмен Володимир Галантернік.

За різними даними, постраждали від шести до 10 поліцейських. Серед цивільних постраждалих немає.

А поделиться?
Читайте также: