Знамениті одеські башточки: як зараз виглядають архітектурні принади південного міста (фоторепортаж)

logo
313020_znameniti_odeski_bashtochki_jak_zaraz_vig.jpeg

Більша частина одеських веж через декілька років можуть остаточно зруйнуватисьВежі — один з найбільш вразливих архітектурних елементів, і більшість одеських веж знаходиться в жахливому стані. Про це пише видання «Думская». Багато з них ще за радянських часів втратили декор і початкове покриття. Дорогу «риб’ячу луску» змінили дешеві бляшані листи, а інколи і рубероїд. На жаль, реставратори, як

фото: Думская/ Петро Обухов

Вежі — один з найбільш вразливих архітектурних елементів, і більшість одеських веж знаходиться в жахливому стані. Про це пише видання «Думская».

Багато з них ще за радянських часів втратили декор і початкове покриття. Дорогу «риб’ячу луску» змінили дешеві бляшані листи, а інколи і рубероїд. На жаль, реставратори, як правило, не поспішають відновлювати все, як було, обмежуючись заміною старої, іржавої жерсті на нову, і її фарбуванням.

Нещодавно вежі знову увійшли в архітектурну моду — ними прикрашені деякі новобудови. Але виглядають сучасні зразки в порівнянні з попередниками відверто дешево і несолідно.

фото: Думская/ Петро Обухов

А поделиться?
Читайте также: