Зооволонтери Ізмаїла жаліються на малолітніх садистів, які орудують неподалік від залізничного вокзалу

Зооволонтери Ізмаїла жаліються на малолітніх садистів, які орудують неподалік від залізничного вокзалу

У дворі за адресою Європейська (Гагаріна), 4, що в Ізмаїлі, вже не перше літо орудують малолітні садисти. Про це на своїй сторінці в Фейсбукпише зооволонтерка Міла Мараховська, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

«Вони вирахували, що там постійно є кошенята, і знущаються з них. Всі торішні кошенята або зникли, або знаходили їх трупики, або були покалічені. Цього року історія повторюється. Всі кошенята зникли,спочатку у них обрізали вуса. Або знаходили їхні трупи. Останньою зникла триколірна мала», – розповіла Міла.

Днями до Міли звернулася за допомогою дівчина Алла, яка годує там і в інших місцях на Європейській кішок. Вона виявила місцевого кошеня, який до цього був майже здоровий, в дуже поганому стані. У малюка затекло око і він дуже дивно крутився навколо своєї осі. Тваринку відвезли до лікаря. Виявилося, що в кошеняти важка черепно-мозкова травма, спричинена сильнимударом. 

Міла обурюється тим, що ніхто не бачить дітей, які це роблять. Або просто не звертає на це уваги. Проте місцеві говорять, що це роблять дівчата-підлітки.

За лікування кошеняти, яке зараз знаходиться під крапельницею, вже «накрапав» борг у 1214 гривень. Бажаючи допомогти, можуть звернутися до Міли особисто за посиланням.

Хоча може краще знайти тих, хто так познущався над твариною? Написати заяву до поліції, змусити оплатити лікування?.. Може тоді такі садистськірозваги перестануть бути нормою в місті?

Підготувала Діана ГЕРГІНОВА

Схожі новини