12-річний водій, який тікав від копів в Одесі, вже має 10 кримінальних проваджень лише за цей рік

logo


Хлопчина вже добре знайомий місцевим поліцейським.

12-річний хлопчик, який влаштував в Одесі гонитву з поліцейськими, вже неодноразово крав автівку і здійснював інші злочини.

Про це ТСН розповіли місцеві правоохоронці.

В поліції кажуть, в їхнє поле зору хлопчик потрапляє не уперше, він вже крав мобільні телефони і велосипеди. «З початку цього року неповнолітній став фігурантом 10 кримінальних проваджень. На його рахунку крадіжки телефонів, гаманців, велосипеду та викрадення автомобіля», — повідомляють в поліції.

Зараз вже по восьми провадженням розслідування завершено та матеріали скеровані до суду.

Відео

В Одесі 12-річний школяр викрав авто свого батька, збив маму і врізався в стовп

В Одесі правоохоронці ганялися за 12-річним школярем, який викрав автівку батька. Як він сідає за кермо БМВ, помітила мати, вона перегородила йому шлях, проте школяр поїхав просто на неї. Жінка опинилась на капоті. Кілька кілометрів екіпаж намагався зупинити малого гонщика, але марно, легковик зупинив лиш стовп на узбіччі.  

В Одесі 12-річний школяр викрав авто свого батька, збив маму і врізався в стовп

Нагадаємо, в Одесі правоохоронці ганялися за 12-річним школярем, який викрав автівку у знайомого. Як він сідає за кермо «БМВ», помітила мати — вона перегородила йому шлях, проте школяр поїхав просто на неї. Жінка опинилась на капоті, вона жива, але по медичну допомогу не зверталась. Проте одразу викликала поліцію.

Кілька кілометрів екіпаж намагався зупинити малого гонщика, «долучився» навіть стовп на узбіччі, але після удару об нього школяр здав назад і знову кинувся навтьоки, та вже за півгодини спалив двигун і легковик нарешті заглух. Щоб витягти з понівеченого салону дитину, копам довелось розбити скло. Вже потім виявилось, аби дістати до керма, на сидіння хлопчик поклав подушку.