В Одесі відбудеться концерт до 55-річчя Кузьми Скрябіна

До 55-річчя Кузьми Скрябіна в Одесі відбудеться концерт на честь легендарного артиста. Подія, присвячена пам’яті кумира мільйонів українців, неймовірна атмосфера єднання та затишку, і все це – разом з чудовою музикою Кузьми Скрябіна у неймовірних виконаннях! Рідні Андрія Кузьменка та концертна агенція VINIL запрошують на концерт Шампанські очі, який відбудеться 20 серпня у Літньому театрі Gorsad. Початок події о 19:00.

Назва “Шампанські очі” у всіх на слуху, адже концерти, які започаткували батьки Кузьми разом з VINIL Concert agency, відбувалися вже двічі, а цьогоріч подія вперше відбудеться в Одесі. Це буде особлива дата, адже у 2023-му Кузьма святкував би свій ювілей – 55 років”.

Кузьма Скрябін – один з найяскравіших та незабутніх українських музикантів. Цей талановитий артист, який залишив свій незгладимий слід в історії української музики, завжди вражав своєю силою та енергією на сцені. Він не лише писав пісні, які ставали шалено популярними серед публіки, а й вмів передати через них важливі ідеї та почуття.

“Кумир для мільйонів, символ епохи, але водночас простий і свій чувак для кожного! Його пісні стали народними і співаються серцем і душею мільйонами українців по всьому світу! І для нас він завжди живий, поки лунають його хіти! Не пропустіть найособливішу подію літа!” – запрошують на подію організатори VINIL Concert agency.

У виконанні Київського академічного муніципального духового оркестру цього вечора звучатимуть улюблені хіти «Скрябіна». Диригентом буде маестро Микола Лисенко (молодший), праправнук відомого композитора. Заспівають також найкращі пісні Андрія Кузьменка і зіркові гості.

Концерти до 55-річчя Андрія Кузьменка також відбудуться в інших містах, зокрема 17 серпня, у день народження співака відбудеться фестиваль у Львові, а 19-го – хіти Скрябіна прозвучать в Києві.

Квитки на одеську подію шукайте за посиланням: https://concert.ua/uk/event/shampanski-ochi-odesa