15,6 метрів: срібний стрибок мешканця Чорноморська на столичному турнірі

19-річний спортсмен із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ став срібним призером XXVІ відкритих змагань з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти», які відбувся в Києві.

Про що повідомляє пресс-служба відділення НОК України в Одеські області.

Вихованець ДС «Шкільний» (тренер – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) досяг цього результату в потрійному стрибку, показавши в кращій зі спроб результат 15 м 60 см. В інших залікових він також стрибнув за позначку «15 м» (15,45; 15,28; 15,44).

Ще один вихованець «Шкільного» 17-річний Нікіта СТАДНЮК (Шишлюк) став 5-м в цьому виді програми – 14,43 м.

Головним стартом зимового сезону стане чемпіонат України, який є відбірковим на чемпіонат Європи (5-7 березня, Торунь, Польща). Відбудеться національний чемпіонат 10-12 лютого, в Сумах.

Цікаво, минулий рік став кращим в кар’єрі Владислава Шепелєва, який увірвався у число сильніших стрибунів країни. На національному чемпіонаті він став срібним призером – він виконав норматив «майстер спорту України», покращивши при цьому свій особистий рекорд аж на 56 см (!). Спортсмен із Чорноморська вперше стрибнув за позначку «16 метрів», показавши результат 16 м 16 см. Особистий рекорд дозволив Владиславу, крім золотої медалі молодіжного чемпіонату, завоювати перше в кар’єрі «срібло» чемпіонату «дорослого».

У вересні він переміг на чемпіонаті Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів – з результатом 15 м 69 см. На цьому ж чемпіонаті, але в дорослих, став 4-м (15,74).

Як зазначають у регіональному НОК, «Різдвяні старти» зібрали зірковий склад учасників — призери і призерки чемпіонатів світу і Європи, лідери світового сезону-2020, рекордсменки України і світу у різних вікових категоріях. Найбільше уваги привернули до себе змагання зі стрибків у висоту серед жінок. У сектор вийшли відразу три спортсменки зі світового топу – Ярослава Магучіх, Юлія Левченко й Ірина Геращенко. Магучіх подолала 1,98 і вже у ранзі переможниці замовила 2,02 – результат, який є рекордом України у приміщенні, встановленим нею ж у 2020 році. І з першої спроби Ярослава подолала цю висоту.