24 Червня 2024, 14:21

16-річна одеситка вдруге за тиждень виборола звання чемпіонки України з легкої атлетики. Фото ілюстративне 251

Ольга Бельченко, одеська стрибунка з жердиною, стала володаркою золотої медалі Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів.

16-річна атлетка піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу в суботу, 22 червня, на всеукраїнській першості в Луцьку.  Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.

Юнка показала результат 3,80 метра та завоювала золото. Позаду з показником одеситка залишила Софію Куничак (Київ, срібло – 3,50 метра) та Анну Чернуху (Київська область, бронза – 2,90 метра).

Раніше Спорт на Районі  повідомляв, що одеситка Ольга Бельченко на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодших, що також відбувся у Луцьку,
завоювала золото з результатом 4 метри рівно.