13 Листопада 2023, 15:01

16-річний фігурист з Одеси виборов нагороду міжнародного турніру «Denkova-Staviski Cup» 219

16-річний фігурист
з Одеси виборов нагороду міжнародного турніру «Denkova-Staviski Cup»

Українські фігуристи привезли нагороди з міжнародного турніру «Denkova-Staviski Cup» у болгарській Софії.

Про це повідомляє «Sport.ua».

На другу сходинку п’єдесталу пошани у змаганнях одиночниць зійшла 21-річна киянка Анастасія Гожва.
Набравши у сумі за дві програми 162.61 бала, вона поступилася лише господарці льоду – Александрі Фейгін (176.06).

Бронзовим призером серед юніорів із результатом 135.68 бала став Марк Куліш. 16-річний вихованець одеської СДЮСШОР «Крижинка» посідав лише 7 місце після першого дня змагань, але завдяки довільній програмі зумів піднятися до топ-3.