17-річний одесит завоював дві медалі на чемпіонаті Європи з вітрильного спорту

17-річний вихованець Одеської обласної спортивної школи вітрильного спорту Оскар Мадоніч здобув одразу дві медалі на чемпіонаті Європи з вітрильного спорту. Про таке розповіли в пресслужбі Національного олімпійського компітету.

Спочатку юнак виборов «бронзу» в класі «Лазер Радіал», а згодом завоював срібну медаль в заліку серез спортсменів категорії «U21».

17-річний одеський спортсмен завоював дві медалі на чемпіонаті Європі з вітрильного спортуПресслужба відділення НОК України в Одеській області

17-річний одеський спортсмен завоював дві медалі на чемпіонаті Європі з вітрильного спорту

За результатами 12-ти гонок Оскар Мадоніч набрав 49 балів: він виграв дві гонки та ще в двох посів друге місце.