Військова адміністрація Одещини вшанувала аграріїв

Військова адміністрація Одещини вшанувала аграріїв

Начальник
Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко привітав аграріїв Одещини з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Начальник ОВА відзначив, що Одещина одна з найбільших аграрних областей України, і у складний час війни з російськими окупантами, наші аграрії гідно тримають потужний оборонний фронт, допомагають протистояти ворогу та підтримують армію. Чимало працівників агропідприємств вступили до лав Збройних Сил України та тероборони, де мужньо захищають
нашу країну.

“Результати роботи працівників сільського господарства – це надійна продовольча безпека Одещини! Адже блокада одеських портів російськими загарбниками показала усьому світу стратегічну роль аграрної галузі в економіці України та забезпеченні продовольчої безпеки багатьох інших країн” – сказав Максим Марченко.

В умовах воєнного стану одеські аграрії виростили і зібрали більше трьох мільйонів тонн зернових і соняшнику.

Керівник області подякував усім трударям полів
та ферм за вірність країні, за працьовитість і незламність.

“Нехай щедро родять ваші ниви, а над ними ніколи не буде гуркоту ворожих ракет і дронів, а в мирному українському небі світитиме сонце! Хвала рукам, що пахнуть хлібом! Слава одеським аграріям! Слава Україні!” – сказав у своєму вітальному слові Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Військова адміністрація Одещини вшанувала аграріїв