У день визволення Херсона волонтери з Одещини на трьох авто передали на фронті вантаж визволителям України

11 листопада, у день визволення Херсона, волонтери Доброславської громади Одеської області передали на передовій все необхідне визволителям України.

Про це повідомила голова громади Людмила Прокопечко.

«Ми знову їхали трьома машинами, бо у дві не змогли помістити все. З головного: купили два колеса для військового КАМАЗу, 5 акумуляторів, багато необхідних речей для ремонтного батальйону – зварювальний апарат, набори ключів і свердл, диски, налобні ліхтарі, шуруповерти і ще
багато всього, назв якого я не пам’ятаю.

Також доставили газові пальники, теплі тактичні рукавиці, гумові чоботи, дощовики, шапки, теплі шкарпетки, плівку і цвяхи. Трохи раніше купили і передали одному з підрозділів причеп. Все це ми придбали за зібрані кошти працівниками селищної ради, закладів освіти і культури, а також за кошти благодійників.

Всі кошти ми не витратили, залишили на наступну поїздку.

Все інше принесли, привезли, передали наші невтомні волонтери і друзі.

Моя
безмежна вдячність всім, хто допомагав: за величезну кількість овочів, домашньої консервації, крупи та макаронних виробів, рибних та м’ясних консервів, олії, цукру, копчене м’ясо і сало, овочі, фрукти, цитрусові, мед, каву, чай, шоколад, павербанки, плетені килимки, медикаменти, домашню випічку, смажену риби, пельмені, вареники, цигарки.

А ще передали на фронт понад 20 буржуйок», – мовиться в повідомленні голови громади.

У день визволення Херсона волонтери з Одещини на трьох авто передали на фронті вантаж визволителям УкраїниУ день визволення Херсона волонтери з Одещини на трьох
авто
передали на фронті вантаж визволителям України