В Одесі розпочинається опалювальний сезон

Головна
> Новини
> В Одесі розпочинається опалювальний сезон
В Одесі розпочинається опалювальний сезон

13:23 8 Листопада 2022

В Одесі розпочинається опалювальний сезон

З 8 листопада в Одесі розпочинається опалювальний сезон. Про повідомила директорка департаменту міського господарства Наталія Мостовських.

“Відповідно температурного графіку, опалювальний
сезон розпочинається при зниженні температури. І за прогнозами синоптиків саме 7, 8 та 9 листопада відбулись такі зниження. Тому за розпорядженням Одеського міського голови розпочався опалювальний сезон. Щоб цей сезон розпочався, ми провели всі роботи до підготовки опалювальних мереж. Ми були готові до опалювального сезону ще 1 листопада”, — зазначила вона.

В Одесі розпочинається
опалювальний сезон

Наталія Мостовських наголосила, що тариф на опалення для населення залишається незмінним — на рівні лютого 2022 року.

Директорка КП “Теплопостачання міста Одеси” Ганна Позднякова додала, що в першу чергу опалення увімкнуть у школах та дитсадках, а потім — у житлових будинках.

В Одесі розпочинається опалювальний сезон

“Нагадую нашим споживачам, що початок опалювального сезону — це складний процес який триває декілька тижнів. Від сьогодні починається опалення в школах та дитсадках, а потім підключаються житлові будинки.

Звісно, війна вплинула на Одесу як і на кожного жителя нашої країни, і готуватись під час війни до опалювального сезону було складно через проблеми з логістикою, нестачу метала. Всі
угоди довелося корегувати в умовах військового часу”, — сказала вона.

В Одесі розпочинається опалювальний сезон

“На сьогоднішній день підготовлені всі 2350 будівель, які мають центральне опалення. Було замінено тисячу засовок, на підприємствах було замінено від 500 метрів до 1,5 км підземних тепломагістралей. В наших будинках проводиться огляд і заміни електрощитових, зараз ця робота виконана вже на 40%”, — додав
заступник директорки департаменту міського господарства Віталій Цуркан.