Антициклон на Одещині: актуальна ситуація на дорогах області

Антициклон на Одещині: актуальна ситуація на дорогах області

В Одеській області оголошено штормове попередження

Наразі в Одеській області температура повітря від 0°С до +3°С. В цей момент опадів немає. Вітер – південний, південно-західний, 1-4 м/с. Деякі ділянки покриті снігом. Рух ускладнений, але забезпечений. На вузьких ділянкахлегковий транспорт рухається у реверсному режимі.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.

На ліквідацію наслідків негоди вже мобілізовано 83 одиниці дорожньої техніки та 96 працівників. Підрядні організації продовжують снігоочисні роботи та обробку автомобільних доріг протиожеледними матеріалами цілодобово. Роботи не припиняються, хоча порушення руху великовантажних транспортних засобівсповільнюють прибирання снігу.

Автоводіїв просять бути розсудливими та утримувати безпечну відстань від снігоприбиральної техніки. Заборони на рух вантажного транспорту залишаються на таких автодорогах:

М-15 Одеса — Рені (на м.Бухарест), км 11+920 — км 307+379;

М-05 Київ — Одеса, км 274+435 — км 466+700;

М-16 Одеса — Кучурган (на м. Кишинів), км 0+000 — км 59+175.

Інформацію про скасування обмежень та відновлення руху великовантажного транспорту нададуть додатково. Нагадуємо, що для отримання інформації про стан доріг і оперативне реагування на надзвичайні ситуації працює єдиний контакт-центр: +38 067 400 60 80.

Нагадаємо, в Одеській області відновилиелектропостачання для 169 тисяч родин у 294 населених пунктах. За останню добу вони відремонтували 206 ліній та оживили 3 003 підстанції.

Зазначимо, зі збільшенням кількості обмерзлого асфальту пішоходам слід бути особливо обережними. В разі травм важливо звертатися за медичноюдопомогою. Пресслужба Одеської міської ради розповіла про травмпункти, де можна отримати необхідну допомогу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!