Арцизькі гімнастки стали фіналістами Кубка та Чемпіонату України зі спортивної акробатики

01 Липня 2024, 11:04

Арцизькі спортсменки

З 26 по 30 червня у Вінниці проходили престижні змагання — Кубок України та Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної акробатики.

Про
це інформують в Арцизькій міській раді.

Цьогорічні заходи об’єднали близько 240 спортсменів з різних регіонів країни, серед яких були представники Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської областей та міста
Київ.

У складі учасників були й наші юні акробатки з Арцизу — Анастасія Дойжа та Софія Андрюшко. Для дівчаток це був перший досвід участі у змаганнях такого масштабу. Вони блискуче виступили на Чемпіонаті України серед юнаків і стали фіналістками змагань!

В категорії жіночих пар за програмою 1 спортивного розряду (серед дітей віком 9-15 років) Анастасія та Софія посіли почесне 5-е місце серед 13 команд. Це значне досягнення, враховуючи, що це був їх дебют на
такому високому рівні.

Вітаємо наших талановитих акробаток з чудовим результатом! Це лише початок, і попереду у них ще багато перемог.

Особливу подяку висловлюємо батькам, які підтримують своїх дітей у їх спортивному шляху, а також Збройним силам України за можливість мирно жити і брати участь у різнорівневих змаганнях.

Тренерка-викладачка, яка підготувала спортсменок, Олена Білоусенко, поділилася своїми враженнями: «Я дуже пишаюсь своїми дівчатами. Тільки
вони знають, скільки зусиль було вкладено, щоб гідно представити наше місто Арциз на Чемпіонаті України. І ми впоралися!»