Баскетбол. «БІПА» поступилася в овертаймі одному з конкурентів

Одеська команда програла в овертаймі найпринциповішого матчу львівського баблу

«БІПА-Збірна Одеської області» — «Політехніка-Галичина» — 78:82 ОТ (14:16, 24:21, 15:18, 16:14, 9:13)«БІПА-Збірна Одеської області»: Вітлі 14 + 6 передач, Льюіс 20 + 14 підбирань, Рябчук 10+12 підбирань + 4 перехоплення, Кадигроб 8, Ткаченко 8– старт, Малиновський, Шашков 7 + 7 підбирань, Бугорський 11 + 4
підбирання.«Політехніка-Галичина»: Нельсон 24 + 8 підбирань, Карпюк 12 + 6 підбирань, Федчук 3, Сафонов 13, Ходов 20 + 4 підбирань – старт; Дешон 1, Качанов, Бартоломеєв 2, Крамар 7 + 5 передач. Протокол матчу

Матч з господарями баблу мав для «БІПИ» стратегічне значення: завдяки перемозі одесити могли
вбити відразу двох зайців – і до львів’ян, які мають на дві вікторії більше, підтягнутися, і від «Старого Луцька», який ще не грав цього року, відірватися. Перед цим матчем команди з 7-е по 9-е місця розташувалися таким чином: у «політехників» — 7 перемог в 16-ти матчах, у луцької команди – 5/15, у «БІПИ» — 5/17. У львів’ян, крім турнірної, інша мотивація, не менш сильна – мотивація команди-господаря, яка ще не виграла жодного матчу в домашньому баблі.

Травмований в першій грі баблу
Олександр Рябчук і Євген Ткаченко, який пропускав другий матч через температуру, вийшли в стартовому складі, і це, звісно, додало позитиву і, гадаємо, впевненості молодим гравцям. Стартовий відрізок за господарями (6:3, 9:4), але зусиллями Маркуса Льюіса одесити наздогнали суперника (9:9). В кінцівці останнє слово залишилося за «політехніками» — 16:14.

Вкрай результативною вийшла друга чверть, коли команди набрали на двох 45 очок. Львів’яни мали уходити на велику перерву лідерами, але
промахнулися в своїй останній атаці. Одесити забрали підбирання, а Маркус Льюіс реалізував швидкий відрив, а разом з ним і штрафний. 37:35 – на користь «БІПИ».

BIPA Lvov 08

В третій чверті зашкутильгав і залишив майданчик Олександр Рябчук, а потім під
час проходу під кільце впав і схопився за гомілкостоп Євген Ткаченко. Втім, хлопці ще повернуться на майданчик і битимуться за перемогу. Ткаченка, щоправда вистачило лише на дві з гаком хвилини в заключній чверті, упродовж яких він зробить підбирання і заробить фол на собі, Рябчук через біль відіграє до кінця матчу. 55:53 після третьої чверті на користь львів’ян.

Четверта 10-хвилинка пройшла на зустрічних курсах, і в цій боротьбі «БІПА» мала шанси завершувати матч на свою користь в
основний час. Але самовіддана гра на підбираннях і в захисті нівелювалася промахами в кидках з-під кільця. Такі хиби в таких матчах на вагу золота. Забий свої кидки Бугорський і Льюіс (плюс промах зі штрафного за 0.21 до сирени), який, в цілому провів класний матч (20 очок + 14 підбирань), ми б напевно вітали команду з перемогою. Вели 69:66, але Дмитро Ходов за 10 секунд до кінця чверті влучив дальній. А Келон Вітлі після тайм-ауту Олега Шевченка свій шанс із-за дуги змарнував, хоча могло
вистачити і одного балу.

В овертаймі знову не вистачало влучності, хоча з настроєм все було добре. 76:81 – «БІПА» поступилася в своєму третьому матчі львівського баблу.

Таким чином, після матчів у Львові одеська команда перемістилася за межі зони плей-оф.