Баскетбол. «БІПА» за рівної боротьби поступається «Будівельнику» у Києві

Більшу частину ігрового часу одесити чинили гідний опір чинному чемпіону. Вирішальним став ривок киян на старті фінальної 10-хвилинки.

Суперліга. 16 листопада. «GymMaxxArena» (Київ)«Будівельник» — «БІПА-Збірна Одеської області» — 69:62 (18:10; 11:19; 13:12; 27:21)«Будівельник»: Зайцев 3, Буренко 20 + 5 підбирань, Лукінський, Конєв 13 + 12 підбирань + 8 передач, Сандул 9 + 12 підбирань – старт, Кошеватський,
Луценко 8 + 6 підбирань, Кабанов 5, Нікітін 11 + 7 підбирань. «БІПА-Збірна Одеської області»: Кемпбелл 18 + 8 підбирань + 6 передач, Ткаченко 12 + 8 підбирань, Рябчук 4, Кадигроб 3, Льюїс 2 – старт, Шашков 16, Рудик, Баранов 3, Товкач 4. Протокол матчу

Гравці «БІПИ» серйозно налаштувалися на столичну команду, продемонструвавши, що
легкого життя для «Будівельника» в цьому поєдинку годі й чекати. Протягом чотирьох стартових хвилин суперники на двох набрали лише 7 очок — оборона домінувала над нападом і набір очок давався командам дуже важко. Кияни успішно задіяли своїх лідерів – Буренка та Сандула, які створили невеликий відрив від одеситів.

Вже в другій 10-хвилинці баскетболістам «БІПИ» вдалося дещо змінити хід зустрічі – спочатку вони зусиллями Шашкова, Ткаченка та Кемпбелла рахунок зрівняли, а потім і вийшли
вперед. Команда Дмитра Забірченка деякий час була у ступорі, але все ж зуміла встановити рівний рахунок за підсумками першої половини. Постаралися для цього Конєв та Луценко, які відіграли 5 очок відставання.

D85 3613

В третій чверті на майданчику була
дуже в’язка та малорезультативна боротьба з необов’язковими фолами в нападі та іншими помилками. «Будівельник» остаточно вигравав щити, але втілити цю перевагу в набрані очки не міг. Вибило з колії гравців «БІПИ» невеличке пошкодження одного з лідерів команди – Олександра Рябчука, який покинув майданчик, але згодом зміг повернутися.

За його відсутності «Будівельник», який протягом всього матчу виконував кидки з периметра з дуже низьким відсотком влучань, нарешті почав влучати. Відзначалися
Буренко, Конєв та навіть центровий Нікітін. Завдяки цим влучанням киянам вдалося вирватися вперед на 10 очок. Одесити не здалися і намагалися відродити інтригу до останнього, але прикрі помилки завадили команді досягнути поставленої мети. Завершився поєдинок точними кидками Шашкова з дальньої дистанції та з лінії штрафних. Олександр встановив підсумковий рахунок, який майже повторив результат матчу із «Запоріжжям» — 69:62 на користь «Будівельника».