Баскетбол. «ІнтерХім» здобув одну перемогу у двоматчевому протистоянні з «Рівним»

Команда Ірини Щипакіної виграла перший поєдинок завдяки потужному перфомансу від Олени Самбурської, а у повторній зустрічі нашим баскетболісткам забракло концентрації на другу половину. Як результат – поразка в овертаймі.

Жіноча Суперліга. 27 січня. СК «Динамо» (Одеса)«ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака» — «Рівне-ОШВСМ» — 63:56 (12:14; 12:7; 21:20;
18:15)Протокол матчу

Перший поєдинок суперниць розпочався з активних дій рівненської команди, яка зуміла заволодіти лідерством і виграти першу чверть. Господарки трохи згодом зуміли відіграти відставання і вийти вперед, але їм тотально не щастило з виконанням дальніх кидків. Протягом першої половини гравчині
«ІнтерХіма-СДЮСШОР ім. Літвака» змазали всі 11 спроб з периметра. У другій половині ситуацію виправила Олена Самбурська, яка видала дуже яскравий матч, набравши 30 очок. Завдяки її активности одеситки зуміли відірватися на 9 пунктів і оформити третю перемогу поспіль у 2024 році.

IMG 1429

IMG 1650

Феєричний матч за «ІнтерХім» провела Олена Самбурська (30 очок + 7 перехоплень), також продуктивно і корисно зіграла Ксенія Панькіна (15 очок + 11 підбирань). У складі Рівного виділялися Вікторія Шматова (16 очок) та Анастасія Кучерьонок (12 очок + 7 підбирань).

Жіноча Суперліга. 28 січня. СК «Динамо» (Одеса)«ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака» — «Рівне-ОШВСМ» — 65:70 (19:12; 16:11; 5:10; 14:21;
11:16)Протокол матчу

Друга зустріч почалася з не дуже результативної перестрілки від Ксенії Панькіної та Вікторії Шматової. Слідом погану тенденцію з «трьошками» для господарок виправила Юлія Мусієнко, яка тричі поспіль влучила з-за дуги. Друга чверть у виконанні «ІнтерХіма-СДЮСШОР ім. Літвака» була ще більш переконливою і
команда пішла на перерву, маючи 12 очок переваги.

IMG 2460

Третій відрізок для одеситок став справжнім жахіттям, адже у команди майже нічого не виходило в нападі і «Рівне» поступово скорочувало відставання.

Ця «ігрова посуха»
продовжилася і у фінальній 10-хвилинці, тому гості за активної участі Вікторії Шматової вийшли вперед. Одеситкам, ціною великих зусиль, вдалося перевести гру в овертайм, але психологічна перевага, звичайно, була за «Рівним». Крім того, у додатковий час одна за одною на лаву за перебір фолів сіли Яна Самур, Олена Самбурська та Ксенія Панькіна, в той час як всі основні виконавиці рівнянок залишалися на паркеті. У цій запеклій боротьбі більш вдалими виявилися гості, які оформили вольову перемогу.
Попри поразку, «ІнтерХім» продовжує вигравати у «Рівного» суперечку за третю сходинку і має на одну перемогу більше.

IMG 2341

IMG 2421

IMG 2598

IMG 2593

У складі «ІнтерХіма-СДЮСШОР ім. Літвака» гарний матч провели Юлія Мусієнко (17 очок + 5 підбирань), Ксенія Панькіна (14 очок + 8 підбирань) та Олена Самбурська (10 очок). Лідерками «Рівного» були Вікторія Шматова (27 очок) та Владислава