Бокс. Спортсмени Одеської області завоювали 6 медалей на чемпіонаті України

Спортсмени Одеської області завоювали 6 медалей, з яких 2 золоті, на чемпіонаті України з боксу (U-22), який проходив в Тернополі (на фото: Тернопіль. Чемпіони України Ілля МЕЛЬНИЧУК і Максим МОЛОДАН і тренерський штаб збірної Одеської області)

ПІДСУМКИ

Переможцями чемпіонату України (U-22) стали: в категорії «до 71 кг» Максим МОЛОДАН (тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ) і Ілля МЕЛЬНИЧУК (тренери – Сергій АНТОНОВ, Нарек АНДРЕАСЯН) в категорії «до 86 кг». Таким чином, Максим і Ілля візьмуть участь у чемпіонаті Європи в цій віковій категорії, який відбудеться у середині березня в місті Пореч (Хорватія). Нагадаємо, що Максим МОЛОДАН в минулому році став срібним призером чемпіонату Європи (U-22).

UkrChamp U22 002

Чемпіон України (U-22) 2022 року Максим МОЛОДАН і його тренер Ігор ЮРЕСКУЛ

UkrChamp U22 004

Чемпіон України (U-22) 2022 року Ілля МЕЛЬНИЧУК і один з його тренерів Нарек АНДРЕАСЯН

Бронзові медалі завоювали: в категорії «до 57 кг» – Дмитро МОЛОДАН (тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ), «до 63,5 кг» – Максим ГАВРИЛЮК (тренери – Едуард ЛУЦКЕР, Андрій ДАВИДЮК), «до 67 кг» – Рашад РАСУЛОВ (тренери – Сергій АНТОНОВ, Олег СЕРЕБРИЦЬКИЙ), «до 80 кг» – Ігор БАБІЙЧУК (тренери – Дмитро УРЖУМЦЕВ, Володимир ЖЕЛЕЗКО).

ЧЕМПІОНИ

На своєму турнірному шляху Максим МОЛОДАН здобув три перемоги з рахунком 5:0: над Андрієм Картишовим (Дніпропетровська), Богданом Доценком (Полтавська) і ще одного полтавчанином Кирилом Тараном. Шлях на молодіжне Євро Іллі МЕЛЬНИЧУКА був складніше, адже у фінальному поєдинку з Едвардом Костиренком з Херсонщини він переміг з мінімальною перевагою (3:2). Крім того, Ілля був сильнішим за Станіслава Ляха з Донеччини, за Дмитра Кодія (Київська) і Владислава Баланюка (Вінницька).