Бокс. Спортсмени Одеської області завоювали дві медалі чемпіонату Європи

Одеські боксери Анастасія КРАМАРЕНКО і Джамал КУЛІЄВ стали призерами чемпіонату Європи серед юніорів, який відбувся в Софії.

ОДЕСЬКІ МЕДАЛІ

Анастасія КРАМАРЕНКО (тренер – Азер МУСТАФАЄВ) стала срібною призеркою в категорії «до 60 кг», програвши у фіналі росіянці Надії Голубевій (0:5).

Джамал КУЛІЄВ (тренер – Нуреддін АЛІБЕЙЛІ) завоював бронзову нагороду в категорії «до 80 кг». Одеський боксер переміг серба Масана Вікшевіча (5:0), румуна Рареса Стойкулеску (5:0), але в півфіналі програв чеху Давіду Полаку (1:4).

УСПІХ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

Цей турнір став найуспішнішим в історії збірної України. Про це повідомив сайт Федерації боксу України.

Наші юніори завоювали у столиці Болгарії 20 медалей різного ґатунку. Серед них – 5 золотих, 4 срібні і 11 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань.