Болградський суд виніс вирок чоловіку, який тривалий час знущався над цивільною дружиною

Болградський суд виніс вирок чоловіку, який тривалий час знущався над цивільною дружиною

Болградський суд виніс вирок чоловіку, який тривалий час знущався над цивільною дружиною

За систематичне психологічне та фізичне насильство над жінкою суд приговорив чоловіка до двох років позбавлення волі, однак, враховуючи щире каяття підсудного, замінив реальний термін наіспитовий. Про це «Махала» дізналася з судового реєстру.

Протягом десяти місяців мешканець Болградського району чинив насильство над жінкою: погрожував вбивством, лаявся, постійно кричав та ображав її честь та гідність.

Вісім разів жінка зверталася із заявою до правоохоронців, які виписували йому протоколи про адміністративне правопорушення. Однак покарання «копійкою» на нього не діяло – вінпродовжував систематично знущатися над співмешканкою.

Дійшло до того, що слова перетворилися у дії – під час останньої сварки чоловік почав жінку бити: спочатку руками, потім ногами, а після облив окропом.

Жінку госпіталізовали зі струсом мозку, чисельними синцями на обличчі та тілі і термічним опіком 2 ступеню. Психологічний стан жінки також бажав кращого: в неї розвинувся тривожно-депресивний розлад.

Кількість випадків домашнього насильства стала достатньою для притягненнячоловіка до кримінальної відповідальності.

Під час судового розгляду чоловік повністю визнав себе винним та щиро розкаявся у скоєному. Зазначив, що все це він робив через дію на нього алкоголю. Також він зазначив, що з потерпілою розійшовся і більше не буде скоювати над нею насильство.

Жінка підтвердила на суді, що після розставання чоловік не намагався відновити стосунки та ніяк до неї не чіплявся.

Оскільки потерпіла більше не мала претензій до підсудного, а той розкаявся ускоєному, суд обрав чоловіку міру покарання у вигляді іспитового строку тривалістю два роки.