Центральна лікарня ліквідованого району бореться за статус опорного закладу

Центральна лікарня ліквідованого Іванівського району Одеської області продовжує боротися за статус опорного закладу, повідомляє кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».

Нагадаємо, що Іванівський район увійшов до складу нового Березівського району, тож колектив лікарні побоюється втратити свій статус. Тим паче, що департамент хорони здоров’я всі ресурси спрямував на реконструкцію лікарні в м. Березівка, яка увійшла до переліку опорних лікарень Одеської області.

Жителі Іванівського району вважають, що їздити лікуватися в Березівку – це несерйозно.

Нещодавно Іванівську районну лікарню взяла в свою комунальну власність Іванівська селищна рада. Тож голова цієї громади Віктор Лобач запросив відвідати лікарню голову Одеської обласної ради Григорія Діденка та народного депутата України від 138 округу Степана Чернявського.

Предметом їх спілкування 22 січня насамперед був статус лікарні. До слова, Іванівська лікарня вже має все те, що тільки роблять в Березівці.

«Відвідали реанімаційне відділення, палати, пологовий будинок. Все в гарному стані», — зазначив народний депутат Степан Чернявський.

Додамо, що про підтримку лікарні в смт Іванівка домовляються Іванівська, Знам’янська, Коноплянська, Великобуялицька громади, що складали нещодавно Іванівський район.Читайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.