Частина Одеси та області залишиться без газу: перелік адрес

Частина Одеси та області залишиться без газу: перелік адрес

Планові відключення газопостачання в Одесі

Сьогодні, 30 листопада частина Одеси залишиться без газу. Це пов’язано із проведення ремонтних робіт. Про це повідомляє АТ Одесагаз. 

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на розподільномугазопроводі  середнього та низького  тиску  за адресою:  вул. Новоберегова (8-ст В.Фонтану «Яхт Клуб») з 8:30 до 17:30 30.11.2023 р. будуть тимчасово відключені від газопостачання споживачі. Управління експлуатації газового господарства Одеси приносить свої вибачення жителям міста за тимчасово доставлені незручності. Про пуск газу буде повідомлено додатково, – йдеться в повідомленні. Де не буде газу

вул. Новоберегова 90/1–90/39

вул. Новоберегова 25

вул. Новоберегова 94 К.1–94 К.6

села Берегове

Нагадаємо, опалюваний сезон в Одесі цього року розпочався зпонеділка – 13 листопада. Відповідне розпорядження вже підписав міський голова Геннадій Труханов. Слід також пам’ятати, що після оголошення старту опалювального сезону має пройти кілька днів, аби гаряча вода дійшла до вашого будинку. Цей процес після запуску котелень триває приблизно 2-3 доби. Які тарифи на тепло – читайте вматеріалі. 

Також “Коментарі” писали, що природний газ останні кілька років залишається не тільки важливим фактором для європейської економіки, але й важелем політичного впливу, який минулого року майже переріс у елемент політичного шантажу збоку Росії.Тому, від ціни природного газу у майбутньому році буде залежати соціально-економічний розвиток європейського континенту в цілому, та окремих країн зокрема. Прогноз цін на природний газ на європейському ринку у 2024 році – читайте в матеріалі. 

Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!