Чотири смуги на трасі між Херсоном та Одесою

Чотири смуги на трасі між Херсоном та Одесою

Глави адміністрацій трьох південних областей просять включити у «Велике будівництво» трасу М-14.

Керівники Миколаївської, Одеської та Херсонської облдержадміністрацій звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням включити в програму «Велике будівництво» розвиток міжнародної траси М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ». Про це повідомила прес-служба Миколаївської ОДА.

Зазначається, що траса М-14 є основною транспортною артерією, що з’єднує найбільші портові міста України і забезпечує логістику вантажопотоку між південними і східними регіонами країни. Однак, з огляду на, що дорога побудована за радянських часів, за чинними тоді стандартами, в сучасних умовах використання її неефективно і небезпечно. Тому, на думку керівництва південних областей України, потрібна реконструкція з доведенням її до першої категорії і облаштуванням не менше чотирьох смуг руху.

Пропонується розглянути можливість введення пілотного регіонального проекту розвитку міжнародної автомобільної дороги М-14 на ділянці Одеса-Миколаїв-Херсон, включити цей проект до переліку ключових об’єктів будівництва та реконструкції в рамках програми «Велика е будівництво». Керівники впевнені, що матимуть підтримку в цьому питанні.

Анатолій НІКОЛАЄВ.

Новини від Нового дня в Telegram. Підписуйтесь на наш канал t.me/newsnewday