Двоє жителів Подільщини незаконно добували пісок

19 Квітня 2024, 13:45

Двоє жителів Подільщини незаконно добували пісок 103

Двоє жителів Подільщини незаконно добували пісок

Поліцейські викрили двох жителів
Подільського району у незаконному видобутку піску. За даним фактом розпочали провадження. Правопорушникам може загрожувати від штрафу до обмеження або навіть позбавлення волі. 

Про це повідомили у ГУНП Одещини.

Викрили зловмисників за межами села Сінне Балтської ОТГ співробітники відділення
поліції № 1 Подільського районного управління поліції. На місці події поліцейські виявили котлован, з якого один чоловік телескопічним навантажувачем «JCB» завантажував видобуваний пісок в автомобіль «КАМАЗ», яким в подальшому другий чоловік мав його вивезти.

Поліцейські припинили видобуток корисних копалин, а транспортні засоби, які належать одному з сільськогосподарських підприємств району, доставили до територіального підрозділу поліції.

«Ми розпочали провадження за ознаками ч. 1
ст. 240 Кримінального кодексу України. Мова йде про порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин. Згідно з нормами діючого законодавства, цей злочин карається штрафом від 8,5 до 13,6 тис. грн або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк. В рамках провадження наші слідчі під процесуальним керівництвом Подільської окружної прокуратури призначили судові експертизи, зокрема щодо розміру завданих державі матеріальних
збитків. Після проведення необхідних слідчих дій вирішуватимемо питання щодо повідомлення фігурантам про підозру. Наразі клопочемо щодо накладення арешту на транспортні засоби. Слідство триває», — повідомив начальник відділення поліції № 1 Подільського районного управління поліції Олександр Табаков.