Футбольний клуб «Нива» Тернопіль на виїзді обіграв лідера чемпіонату

Футбольний клуб «Нива» Тернопіль на виїзді обіграв лідера чемпіонату Першої ліги одеський «Чорноморець». Про це повідомив директор «Ниви» Андрій Тихий.

За його словами, у першому таймі рахунок відкрили господарі поля. На 35 хвилині у ворота «Ниви» забив гравець одеської команди Артур Авагемян. На перерву команди пішли з рахунком 1:0.

Футбольний клуб "Нива" Тернопіль на виїзді обіграв лідера чемпіонатуНива

У другому таймі господарі поля пропустили 2 м’ячі. Двічі відзначився гравець «Ниви» Андрій Скакун. Він забив на 59 і 66-й хвилинах гри.

Матч завершився з рахунком 1:2 на користь «Ниви», каже Андрій Тихий. За його словами після 9-ти зіграних поєдинків «Чорноморець» залишається лідером турнірної таблиці з активом – 18 очок. «Нива» на 10 місці. У команди з Тернополя 10 очок.

На поєдинок до Одеси тренерський штаб «Ниви» взяв 18 гравців. Не поїхали на гру з «Чорноморцем» три гравці команди. Це Вадим Хохлов, Олексій Зінкевич і Тарас Мороз. Також лікар команди Роман Семенюк та адміністратор клубу Олександр Войтюк. У них виявили коронавірусну інфекцію, каже Андрій Тихий. За його словами у всіх легка форма перебігу захворювання. Вони перебувають на самоізоляції.

Наступний матч «Ниви» запланований на 31 жовтня, каже Андрій Тихий. За його словами тернополяни мають приймати команду «Кремінь» з Кременчука.