Гімнастки з Одещини завоювали 3 медалі на чемпіонаті України

Спортсменки Одеської області завоювали 3 медалі клубного чемпіонату України з художньої гімнастики, який відбувся в Ужгороді. Про це повідомили в пресслужбі відділення Національного олімпійського комітету в Одеській області.

За даними комітету, 16-річна гімнастка спортивної школи «Чорноморець» Поліна Городнича завоювала золоту медаль в командному турнірі та стала бронзовою призеркою в особистій першості. 18-річна спортсменка школи в Чорноморську Крістіна Опря стала срібною призеркою клубного чемпіонату України в командному турнірі. Спортсменка школи «Чорноморець» Таїсія Браславська виконала норматив майстрині спорту України.

Гімнастки з Одещини завоювали 3 медалі на чемпіонаті УкраїниНаціональний олімпійський комітетОдеські фігуристи завоювали 10 медалей на всеукраїнських змаганняхОдеські спортсмени привезли 16 медалей з Всеукраїнського турніру із тхеквондоЗібрали 10 медалей: спортсмени з Одещини посіли призові місця на міжнародних змаганнях з карате

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області