Греко-римська боротьба. Одеський спортсмен завоював бронзову медаль на міжнародному турнірі

image

Одеський спортсмен Дмитро ЦИМБАЛЮК став бронзовим призером турніру «Гран-прі» «Zagreb open-2022» з греко-римської боротьби, який відбувся в цьому хорватському місті 29-30 січня. Всього збірна України завоювала на цьому турнірі 7 медалей (3-2-2).

БРОНЗА ЦИМБАЛЮКА

В бронзовій сутичці в категорії «до 60 кг» Дмитро ЦИМБАЛЮК (тренер – Февзі МАМУТОВ) переміг турецького борця Акташа Мюкреміна (4:3), програючи 1:3.

Упродовж турніру одеський спортсмен переміг іспанця Даніеля Бобільо (2:1), іншого українського спортсмена Жору Абовяна (5:5; за технічними діями – 3:1), а у півфіналі в напруженому поєдинку поступився майбутньому переможцю турніру Віталію Ерьоменку з Молдови (7:9).

У грудні Дмитро, нагадаємо, став бронзовим призером чемпіонату України.

«КОРОНА» КОЗЛЮКА

Найсильніший одеський борець-класик 24-річний Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОЇСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ), який в грудні вперше став чемпіоном України, в цьому турнірі участі не взяв – через коронавірус.