Ізмаїльські спортсмени у складі збірної України гідно представили місто на Чемпіонаті Європи з карате

З 12 по 14 квітня в угорському місті Дебрецен відбувся 13-й чемпіонат Європи та Кубок Європи з карате «WKC — SKUDUN». На престижні змагання вирушили і ізмаїльські спортсмени на чолі з головним тренером збірної України, мешканцем Ізмаїла Володимиром Медведєвим.

Про це Район.Ізмаїл розповів тренер, знайшовши для нашого видання час серед
заповнення великої кількості звітності для профільних організацій за результатами змагань.

Спортивний захід зібрав близько 1500 учасників з більш ніж тридцяти країн світу. Змагання за звання кращого у своїй дисципліні тривали впродовж трьох днів на восьми татамі, тобто майданчиках.

Як пояснив головний тренер української збірної, суддя-рефері міжнародної категорії, власник 6-го дану чорного пояса Володимир Медведєв, в цілому збірна показала на чемпіонаті гарний результат.
Зокрема, з ізмаїльських спортсменів він відзначив Олега Іваненка, який здобув бронзу в «Ката» (формальний бій), та Миколу Бровчука, який став четвертим у «Ката».

«На жаль, через проблеми зі здоров’ям не зміг з нами поїхати Андрій Куренков. А Сергію Райляну, якого в Ізмаїлі нині знають як тренера з футболу, але який з дитинства серйозно займався карате,
Міністерство молоді та спорту України, на жаль, не надало дозвіл на виїзд з країни. Обидва хлопці – потенційні медалісти», — зауважив тренер.

Що ж до самого Володимира Медведєва, то йому теж є чим похвалитись. Мешканець Ізмаїла був заявлений другим номером за команду Болгарії у командному куміте, де здобув золоту медаль та Кубок. Володимир обслуговував Чемпіонат в якості судді та рефері.

Крім того, під час урочистого відкриття змагань йому вручили сертифікат представництва SKDUN в Україні на 2025 рік. Як додав сам пан Володимир, це дуже почесна та відповідальна місія, адже цей документ засвідчує, що саме він буде єдиним в Україні офіційним представником Міжнародної організації карате-до (Shotokan Karate Do of United Nations — SKDUN), який матиме право заявляти українських каратистів на змагання
європейського та міжнародного рівня.

Відзначимо, що участь ізмаїльської команди у Чемпіонаті Європи стала можливою за фінансової підтримки батьків спортсменів, а також завдяки Благодійному фонду Урбанських «Придунав’я».