Як проводять днопоглиблювальні роботи в акваторії морського порту Чорноморськ (ФОТО)

Share

Tweet

Pinterest

reddit

Українська компанія A.Drones показала свою систему для зберігання і управління польотом безпілотного літального апарату типу коптер.

Про це пишуть Крила.

За інформацією, це автономна безпілотна система, що містить коптер і наземний бокс-дронопорт, у якому коптер зберігається за необхідних температури і вологості, заряджаються його батареї, з якого він автоматично злітає, і куди автоматично сідає.

Це дуже складна система, що містить десятки підсистем:

моніторинг погоди,
резервне електроживлення,
клімат-контроль,
механіку,
зв’язок, зокрема супутниковий канал,
комп’ютерний зір,
нейронні мережі,
систему пошуку несправностей,
штучний інтелект управління.

За словами компанії, використовуються такі автономні дронопорти для моніторингу територій, наприклад – міської забудови, парків, лісів, полів в інтересах протипожежної служби, поліції, екологів, лісництв, сільгосппідприємств. Застосовуються в системі охорони аеропортів, атомних електростанцій, військових складів, великих підприємств, приватних територій.

Повідомляється, що система гнучка – вона може бути повністю автономною, і працювати за розкладом або реагувати на загрози, запити, може управлятися оператором, може мати на борту автономний коптер з радіусом дії до 10 км, а може мати прив’язний, що злітає на висоту до 100 метрів з харчуванням по дроту. Система може встановлюватися в поле з живленням від сонячних батарей або вітроелектростанції, на автомобілі, на морських і річкових суднах, на дахах будівель, і її не треба обслуговувати!

: Хобі – шукач скарбів. Скільки можна заробити на знахідках металошукача

Наголошується, що лише кілька компаній в світі розробляють і виготовляють подібні речі. Роблять це роками. Компанія A.Drones розробила і побудувала прототип всього за три місяці. Ще два тижні пішли на тестування “заліза” і софту, і тепер компанія готова перейти до повномасштабних випробувань і доведення.

: Крокодили, страуси та буйволи: топ незвичайних українських ферм, які варто відвідати кожному

Нагадаємо, Туреччина випробувала безпілотник з українськими двигунами.

Як ми повідомляли раніше, Грузія розробила БПЛА з українськими протитанковими керованими ракетами.

Головне фото: wing.com.ua.