Карате. Спортсмени Одеської області завоювали дві медалі чемпіонату Європи

Спортсмени Одеської області завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи з карате, який проходив в хорватському місті Порек 19-23 травня. Слідом за Анітою СЕРЬОГІНОЮ медаль завоював 21-річний одеський каратист Ігор ЛАГУНОВ, який став бронзовим призером в командному куміте.

БРОНЗА ЛАГУНОВА

Збірна України, у складі якої виступав Ігор ЛАГУНОВ (тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ), у поєдинку за 3-е місце перемогла збірну Франції (3:0). Ігор брав участь в матчі першого кола, де українці перемогли кіпріотів (3:1). Потім наша збірна взяла верх над італійцями (3:1) та програла збірній Хорватії (2:3), яка вийшла у фінал. У втішному раунді українці перемогли боснійців (3:0) та завоювали право боротися за бронзові нагороди з французами.

За збірну України також виступали Станіслав Горуна, який став чемпіоном Європи-2021 в категорії «до 75 кг», Валерій Чоботар, Андрій Торошанко, Костянтин Цимбал (усі четверо завоювали свою третю європейську бронзу в команді), Різван Талібов (друга бронза) і Андрій Заплітний.

Нагадаємо, що Ігор ЛАГУНОВ представляє СК «Тигрьонок» і є чемпіоном Європи серед молоді 2020 року в категорії «+84 кг»

Euro 2021 4

23 травня. Порек (Хорватія). Тренери і спортсмени-медалісти збірної України з карате на чемпіонаті Європи-2021 (в центрі — Аніта СЕРЬОГІНА, третій справа — Ігор ЛАГУНОВ.

«СРІБНА» АНІТА

Нагадаємо, що каратистка із Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) стала срібною призеркою чемпіонату Європи в категорії «до 61 кг», а ця медаль стала для Аніти десятою, завойованою на чемпіонатах Європи, і 24-ю на великих міжнародних змаганнях).

Anita Euro 2021 01

eurokarate2021 day4 04

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

На Євро Одеську область представляли ще 4 спортсмени. Найкраще серед них виступив 16-річний спортсмен із Чорноморська Ярослав ФЕДОРОВ (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) – на своєму дебютному Євро він показав один з найкращих результатів в ката в історії участі України в чемпіонатах Європи – 11-е місце.

На жаль, не зуміли потрапити у медальні поєдинки володарка олімпійської ліцензії Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ), неодноразова чемпіонка України і призерка топ-турнірів Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ), а також ще одна неодноразова чемпіонка України з ката Крістіна ВЕНІК (тренер – Олексій КОХАНЕЦЬ, Олексій КОНОВАЛОВ).