Каратисти з Одещини стали переможцями всеукраїнського турніру

Представники клубу Одеської обласної федерації карате СК «Катана порт Чорноморськ» стали переможцями турніру української Прем’єр-ліги «Kharkіv open». Про це повідомили у пресслужбі Відділення НОК України.

Загалом у змаганнях взяли участь 1 118 каратистів із шести країн. Спортсмени клубу «Катана порт Чорноморськ» Одеської області завоювали 46 медалей, з яких 16 золотих, 14 срібних та 16 бронзових.

Каратисти з Одещини стали переможцями всеукраїнського турніруВідділення НОК України в Одеській області

Також в цих змаганнях брали участь інші п’ять клубів Одеської області:

СК «Okinawa» – 8 медалей, ДЦ «Мауглі» – 8 медалей,СК «О-Кан» – 7 медалей,CК «Захист» – 1 медаль,СКК «Master» – 2 медалі.

Додаткову золоту медаль завоювала збірна команда ООФК у складі Крістіни Вєнік, Кристини Пугачової та Поліни Льогенької. Вони стали першими в командному жіночому ката.

По дві золоті медалі завоювали: Юрій Криловський, Ярослав Федоров, Марія Пушкова і Крістіна Вєнік.

Каратисти з Одещини стали переможцями всеукраїнського турніруВідділення НОК України в Одеській областіКаратисти з Одещини стали переможцями всеукраїнського турніруВідділення НОК України в Одеській областіОдеські акробати зайняли призові місця на Всеукраїнському турніріОдеський ФК «Чорноморець» залишили вісім гравцівОдеські фігуристи завоювали медалі чемпіонату України

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області