Кульова стрільба. Одеські спортсмени вибороли 5 медалей на чемпіонаті України серед юніорів

image

Спортсмени обласної дитячо-юнацької школи кульової стрільби завоювали 5 медалей на чемпіонаті України серед юніорів, який відбувся у Львові. Крім того, дві стрілкині виконали норматив «майстра спорту України міжнародного класу». Про таке 7 листопада стало відомо із пресслужби Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

За даними НОК, спортсмени Одеської області завоювали 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі. У командному заліку збірна Одеської області посіла 2 місце.

У змішаній категорії зі стрільби із пневматичної гвинтівки чемпіонами України стали 16-річний Іван Ткаленко й 15-річна Софія Михайлюк. У фіналі вони виграли двобій у спортсменів із Черкаської області із рахунком 17-9. У кваліфікації одесити також стали першими, набравши на двох 619,8 очок (Іван – 312,3, Софія – 307,5).

У стрільбі з пневматичної гвинтівки Софія Михайлюк, Крістіна Остапенко і Олександра Супільник перемогли з відривом у 33,3 очки вінницьких спортсменок – 1871,4 проти 1838,1.

15-річні стрілкині Софія Михайлюк і Крістіна Остапенко виконали норматив майстра спорту України міжнародного класу, набравши по 625,5 та 625 очок відповідно (норматив – 623,5 очки). У фіналі Крістіна Остапенко завоювала срібну медаль, а Софія Михайлюк – бронзову – розповіли у пресслужбі.

Одеські спортсмени завоювали 4 медалі на Всеукраїнському чемпіонаті з настільного тенісу19-річний українець Юрій Захарєєв – чемпіон світу з боксуНе виявили сильнішого: МФК «Миколаїв» вдома зіграв у нічию з одеською «Реал Фармою»

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області