Кульова стрільба. Одеський феномен. 15-річна одеситка викликала фурор на молодіжному чемпіонаті України

15-річна одеська спортсменка Софія МИХАЙЛЮК завоювала 5 медалей, 3 з яких золоті, на чемпіонаті України у стрільби з гвинтівки серед молоді (1998 р.н. і мол.). Змагання відбулися у Вінниці з 12-го по 17-е жовтня

ПІДСУМКИ

За підсумками змагань збірна Одеської області завоювала 5 медалей (3 золоті, 1 срібна, 1 бронзова) і посіла 1-е місце в командному заліку у змаганнях серед жінок і 4-е загальне місце (у змаганнях серед чоловіків одеські стрілки участь не брали).

Три медалі одеські спортсменки завоювали в командних видах, ще дві медалі принесла Одещині Софія МИХАЙЛЮК (тренери – Світлана СКАЧКО, Ганна ВЄЛЄВА). І таким чином, у 15-річної Софії 5 медалей за підсумками чемпіонату.

У Вероніки СКОРИНОЇ (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА) в активі 3 медалі, 2 з яких золоті, у Віталіни МАРТИНЮК (тренери — Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА) – 2 (1 золота, 1 срібна).

Спортсмени представляють обласну ДЮСШ стрільби.

МЕДАЛЬ ЗА МЕДАЛЛЮ

Мультімедалістка чемпіонату України Софія МИХАЙЛЮК завоювала медаль у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень (МГ-6). У кваліфікації вона стала другою (1149 очок), а у фіналі вона лише на 0,1 очки випередила «міжнародницю» Владиславу Коваль зі Львову, яка старша за одеситку на 6 років – 449,3 проти 449,2. В цьому ж виді програми Вероніка СКОРИНА стала 5-ю. В одному кроці від фіналу зупинилася 14-річна Віталіна МИХАЙЛЮК (1112 очок). За підсумками командної боротьби в цьому виді збірна Одеської області завоювала золоту медаль.

UkrChamp U23 02

У стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП-6) Софія МИХАЙЛЮК стала бронзовою призеркою, хоча у кваліфікації була лише 6-ю (617,5 очки). У фіналі вона набрала 224,2 очки, вибивши з боротьби все ту ж Владиславу Коваль. А ось Вероніка СКОРИНА, яка в кваліфікації була другою, у фіналі посіла останнє – 8-е, місце. На 7-му місці в цьому виді змагань ще одна юна одеська стрілкиня –Олександра СУПИЛЬНИК (тренери – Ганна ВЄЛЄВА, Костянтин ДЗЮБА).

У командному заліку в цьому виді збірна Одеська області завоювала ще одну золоту медаль.

UkrChamp U23 01

UkrChamp U23 03

Вінниця. Збірна Одеської області – чемпіон України у вправі ГП-6 (зліва направо, 3-5-і ): Софія МИХАЙЛЮК, Вероніка СКОРИНА, Олександра СУПИЛЬНИК.

Срібну медаль одеські стрілкині завоювали в командному турнірі у стрільбі з малокаліберної гвинтівки лежачи на дистанції 50 м (МГ-9). Софія МИХАЙЛЮК стала в цій вправі 4-ю, програвши лише 0,6 очки Дарії Волошиній з Вінниці – 608,3 проти 608,9, Віталіна МАРТИНЮК фінішувала слідом (607,3), а Вероніка СКОРИНА – на 11-му місці (597,2)

Цікаво, що у стрільбі з пневматичної гвинтівки в міксті, де Софія стріляла поза конкурсом, тому що не було пари, вона показала найкращий результат серед жінок (30 пострілів – 311,8 очки).

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

27-30 жовтня у Львові відбудеться у відкритому чемпіонаті України

серед спортсменів 2003 р. н. та молодше. А в листопаді заплановані два міжнародних старти: юніорські змагання в Нітрі (12-14.11) і «Polish Open Kaliber» в Білостоку (25-28.11).