Легкоатлети Одеської області змагалися в п’ятиборстві «На призи олімпійського чемпіону Миколи Авілова»

В Одесі відбулися ХІХ традиційні всеукраїнські юнацькі змагання з легкоатлетичного п’ятиборства «На призи олімпійського чемпіону Миколи АВІЛОВА». Змагання пройшли в спорткомплексі «Олімпієць» за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Про що повідомляє Прес-служба відділення НОК України в Одеській області.

37 спортсменів, які представляли 8 областей, боролися за перемогу в пяти видах програми. Легкоатлети Одеської області перемогли в двох видах, а ще в одному – завоювали срібну медаль.

Отже, 15-річна спортсменка подільського КДЮСШ «Локомотив» Юлія ЗОРІНА (тренер – Лідія БІЛОЛІПЕЦЬКИХ) стала чемпіонкою в найбільш масовій категорії – серед дівчат не старше 16-ти років – вона набрала 2801 очко за сумою виступу в стрибках висоту і довжину, бігу на 60 м з/б і 1000 м, а також штовханні ядра. На другому місці тут 14-річна одеська динамівка Емілія РОЩІНА (тренер – Олена КУТЯВІНА) – 2622.

Серед юніорок («U-20») першою стала 18-річна вихованка обласної СДЮСШОР Марія ГУСЕВСЬКА (тренер – Н.СТЕПАНЕНКО) – 2544.

В інших видах програми перемогу здобули такі спортсмени: юнаки (U-16) – Нікіта Маслюк (Сумська) – 3184 очки, юнаки (U-18) – Вадим Гаврилюк (Вінницька) – 3100, дівчата (U-18) – Вероніка Крамаренко (Запорізька) – 3409.

Переможці і призери, окрім медалей і грамот, отримали цінні подарунки від відділення НОК України в Одеській області.