Легкоатлети Білгорода-Дністровського гідно виступили на Чемпіонаті України

17 Червня 2024, 12:31

Легкоатлети Білгорода-Дністровського гідно виступили на
Чемпіонаті України

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. проходив у Кропивницькому. У змаганнях взяли участь 700 спортсменів із усіх областей України, у складі збірної області – шість спортсменів відділення легкої атлетики Білгород-Дністровської ДЮСШ.

Про це повідомили у міськраді.

Спортсмени представляли не тільки Одеську область, а й
виступали окремою командою, захищаючи честь ДЮСШ.

У загальному заліку Білгород-Дністровська дитячо-юнацька спортивна школа посіла 13 місце з 50-ти спортшкіл України. Всі спортсмени показали особисті рекорди.

Альона Рязанцева здобула бронзову нагороду Чемпіонату України у потрійному стрибку з результатом 10.88 м. Олександр Лишенко був п’ятим у фіналі на 100-метрівці з результатом 11.60 сек. Олександр Молочний також потрапив у
фінал і стрибнув 11.47 м у потрійному стрибку, посівши 7 місце. Семенкевич Тимур вдало виступив на дистанції 300 м з бар’єрами, показавши результат 50.0 сек. Боровицька Олександра стрибнула потрійним 10.28 м і пробігла 100 м за 13.60 сек, показавши свої найкращі результати, але цього не вистачило для потрапляння у фінал. Наймолодша спортсменка, Дар’я Мунтян, змогла покращити свій рекорд у потрійному стрибку на 20 см, її результат 10.11 м. Дар’я
також бігла 100 м з бар’єрами, хоча це був її дебют.

Олександр Лишенко, Дар’я Мунтян та Альона Рязанцева також захищали честь області в естафетному бігу 100м+200м+300м+400м та посіли 4 місце у чемпіонаті України.