Лікар зі столиці переїхав працювати у село на Одещині

image

Лікар Сергій Танасієнко зі столиці в переїхав з сім’єю працювати в Захарівську багатопрофільну лікарню, що в Роздільнянському районі Одеської області. Про це повідомляє лікарня на своїх інформаційниї ресурсах.

Зазначається, що С. Танасієнко здобув вищу медичну освіту в Одеському державному медичному університеті після закінчення Черкаського медичного коледжу з відзнакою. Під час навчання в університеті працював фельдшером в приймально-діагностичному відділенні Медичного центру «Інто-Сана».

Після закінчення інтернатури працював лікарем анестезіологом в Херсонській обласній дитячій клінічній лікарні. Також паралельно набував досвіду, працюючи анестезіологом в реанімаційному відділенні інфекційної лікарні та відділенні гемодіалізу. 

З 2016 року по грудень 2020 року працював лікарем анестезіологом у місті Києві в таких медичних установах: Медичний центр «Добробут», Київський міський центр дитячої нейрохірургії, Інститут нейрохірургії ім. академіка А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України.

Протягом всього цього часу постійно самовдосконалювався, брав участь в конференціях, навчався на курсах підвищення кваліфікації, розширював свої професійні горизонти.

Сергій захоплюється активними видами спорту, зокрема гірським туризмом. В його доробку туристичних досягнень є найвища вершина Європи – Ельбрус.

Знайти лікаря в робочий час можна в хірургічному та приймальному відділеннях Захарівської лікарні, а під час ургентацій чи чергувань він тут цілодобово.

Раніше повідомлялося, що переїхав жити у Захарівку та працювати в тутешній лікарні ортопед-травматолог Дмитро Клименко.

Нагадаємо, що лікарня обслуговує жителів населених пунктів колишнього Захарівського району, який тепер складається з двох ОТГ: Захарівської та Затишанської територіальних громад.