Малі точкові удари на Одесу й Харків, – дослідник про вторгнення Росії

Таку думку в ефірі 24 каналу висловив експерт-дослідник Ради зовнішньої політики «Українська призма» Олександр Краєв. За його словами, наявна інформація наразі не вказує на повномасштабне вторгнення.

До теми Канада не відправить додаткових військових інструкторів в Україну через дії Росії

«Росіяни готуються до атаки й малих точкових ударів. Можливо, на Одесу, прорив на Харків. Мабуть, посилення східних проблем із Донецької та Луганськими областями», – відзначив він.

Краєв: Агресія, яку не бачили з 2014 року

Краєв вважає, що правдою справді є те, що росіяни сконцентрували 175 тисяч військ на кордоні, а також те, що російський Генштаб має детальні плани й стратегії на атаку України.

У мене є дуже великі сумніви про т е, що плани (Росії про повномасштабне вторгнення – 24 канал) справдяться й угрупування 175 тисяч людей спроможні виконати таку операцію. Росіянам потрібні мільйони військовослужбовців. Зараз таку силу вони висловити не можуть. image Олександр Краєв

Експерт-дослідник «Української призми»

Які умови масштабного вторгнення Росії

На думку Краєва, можна говорити про реальну фронтальну повноцінну війну за таких умов:

«підіймання» Південно-Західного військового округу; створення відповідної інфраструктури; прикріплення з Центру Росії.

Краєв припустив сценарій нового вторгнення Росії: дивіться відео

Проте, за спостереженнями експерта-дослідника, плани, які розробляють, схожі лиш на удари проривних груп або підтримку терористичних організацій на Донеччині та Луганщині. «Україні треба готуватись до значної агресії, яку не бачили з 2014 року, але це буде не фронтальна війна від Житомира до Одеси», – підсумував він.

Зауважте! Американські ЗМІ опублікували можливий план нападу Росії на Україну. Згідно з цією інформацією, максимальний план Кремля – захопити дві третини української території.Напад Росії: останні заяви посадовців Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що він готовий до будь-яких варіантів розвитку безпекової ситуації. За його словами, Збройні сили пройшли складний шлях розвитку і є одними з провідних армій світу. Міністр оборони Олексій Резніков відзначив, що насправді максимальний намір Кремля – те, щоб України не було взагалі. Можлива ескалація може стати катастрофою, як для Росії, так і для всієї Європи. Польща повідомила, що Росія, стягуючи війська до українських кордонів, перевіряє реакцію світу. На думку польського МЗС, головний план Кремля у тому, щоб досягнути мети без військових методів.