Мистецтво з видом на заправку: в Одесі біля Художнього музею планують побудувати АЗС

image

В Одесі планують побудувати автозаправну станції біля Художнього музею на Софіївській, 1. Однак, забудовник поки не отримав дозвільних документів. 

Про це свідчать дані з Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва.

У центрі Одеси збираються знищити стінопис та сквер, який створили за кошти містян. Фото

АЗС біля музею

Історія з цією АЗС тягнеться з 2015 року, коли на одній з сесій міської ради депутати дали “зелене світло” фірмі “Кіпр-Інвест”, яку пов’язують з азербайджанською компанією SOCAR? на розробку детального плану території в межах вулиць Маринеско, Приморської і Торгової. Тут знаходилися цехи судоремонтного заводу. 

Варто зазначити, що таке рішення не влаштовувало жителів вулиці і вони кілька разів виходили на протести. В 2018 році будівлю, в який знаходилися колишні цехи зруйнували. А за рік до цього, в 2017 році ділянку передали фірмі “Кіпр-Інвест” в оренду на 25 років. 

Судячі з документів на земельній ділянці площею 0,2157 га хочуть побудувати заправний комплекс на 560 квадратних метрів. З них 243,5 квадратів займе операторська, 297,3 квадратних метрів — навіс і 18,5 квадратних метрів — газозаправний пункт. Навколо заправки буде зелена зона площею 958,6 квадратних метрів.

Маємо зауважити, що неподалік від місця майбутньої заправки будується ЖК та бізнес-центр ITown. Обидва об’єкти знаходитимуться максимально близько один до одного. Згідно з державними будівельними нормами і протипожежними вимогами, відстань від найближчої зі споруд АЗС до найближчих житлових і громадських будівель повинна бути від 25 до 80 метрів. Однак, судячи по щільності забудови, якщо SOCAR дадуть зелене світло на будівництво, ця норма буде порушена.

Більше про скандальні забудови Одеси 

В Одесі планують забудувати території двох оздоровниць. Так, одесити можуть залишитися без санаторіїв імені Чувиріна на Французькому бульварі та «Чорне море» на 14-й станції Великого Фонтану. 
В районі Дачі Ковалевського на вулиці Рибальська Балка продовжується скандальне будівництво клубного трисекційного будинку преміумкласу FELICITA. Роботи відбуваються всупереч рішенню суду, а поліція ігнорує будь-які звернення. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE Odesa.