Може ламати дерева: синоптики попередили про сильний вітер на Одещині

image

Синоптики попередили мешканців Одеської області про сильні пориви вітру в ніч з 14 на 15 січня.

Про це пише Суспільне Одеса.

Україну накриє штормовий вітер та мокрий сніг – де буде небезпечно

Негода вируватиме всю ніч

За словами працівниці Гідрометцентру Чорного та Азовського морів Олени Тарнавської на території Одещини з 20:00 14 січня значно погіршиться погода. Всю ніч в Одесі буде сильний вітер. 

Тоді пориви вітру будуть 25-27 м/с. Послаблення прогнозують після третьої години ночі. На території області оголосили II рівень небезпечності (помаранчевий).

Вдень 15 січня в Одесі та області вітер буде від 15 до 20 м\с. Температура вночі по місту Одеса 0-2 C тепла, вдень +3-5 C.

Помаранчевий рівень небезпечності

Всі вікна в будинку або квартирі повинні бути щільно закриті. З незасклених балконів і лоджій слід прибрати абсолютно всі предмети, які можуть за сильного вітру випасти назовні (горщики, банки, ящики, пляшки та т.п.).
Опинившись на вулиці, слід триматися якомога далі від рекламних щитів (і інших навісних конструкцій), ліній електропередачі, а також дерев. Озирніться навколо, потрібно бути подалі від усього, що може відірватися, зламатися і впасти на голову.
У разі сильного раптового пориву вітру, за можливості, сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті до його стихання.
Слід особливо уважно стежити за тим, щоб не перебувати під великими деревами, особливо це стосується тополь і не паркувати під ними автотранспорт, тому що дерево може впасти або розламатися його гілки, які також можуть бути небезпечні під час падіння.
У разі падіння дерев чи гілок, травмування людей негайно інформуйте екстрені служби за телефонами «101» або «103».

Більше новин про погоду