Музей Чорноморська поповнився експонатами з Канади

image

Музей Чорноморська поповнив свою колекцію кераміки та порцеляни. Директор музею Олена Панасюк розповіла, що дарувальницею посуду є Олена Берікул-Криворучко (Олійникова). Жінка народилась в Україні, у Великодолинському, але вже на протязі багатьох років живе і працює вчителькою в Канаді.

Незважаючи на те, що жінка вже багато років є громадянкою Канади – її серце залишилось в Україні. Олена Берікул-Криворучко – справжня патріотка з винятковим мистецьким смаком. Вона збирає старовинну порцеляну з усіх куточків світу.

Олена завжди стежить за українськими новинами. Патріотично налаштована волонтерка вважає, що життя скоротечне, саме тому вона вирішила подарувати п’яти українським музеям частину своєї колекції.

Директор чорноморського музею Олена Панасюк розповіла, що нашiй колекцiї не вистачало саме східної порцеляни – японської та китайської. Перед відправленням волонтерка поцікавилась, що саме потребує музей. Керівник музею наголошує, що в музеї плануються тематичні чаювання – гості музею зможуть насолодитися напоєм з вишуканого посуду.Читайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.