На конкурсі музичної премії імені Ю. Кузнєцова три з чотирьох перших місць дісталися юним одеситам

image

За повідомленням департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОДА, 17 вересня в коледжі мистецтв ім. К.Д. Данькевича відбувся шостий конкурс на  музичну премію імені Юрія Кузнєцова серед юних музикантів.

У конкурсі взяли участь 16 юних талантів з Одеси і Києва.

Переможцями конкурсу стали:

серед молодшої категорії Ніна Нацваладзе, 9 років – вокал (м. Одеса), Каріна Веріч, 12 років – фортепіано (м. Київ),

серед старшої категорії Аріна Бєкіна, 16 років – вокал, (м. Одеса) та Віталій Непомнящий, 15 років – саксофон (м. Одеса).

Нагородження і виступ лауреатів конкурсу відбулося на відкритті 21-го міжнародного джазового фестивалю “OdessaJazzFest”, що протягом  24-26 вересня проходив в Одесі на сцені Літнього театру міського саду.

Нагадаємо, що Юрій Кузнєцов (1953 – 2016) — український джазовий піаніст, віртуозний імпровізатор-мультиінструменталіст, композитор і педагог, засновник та арт-директор міжнародного джазового фестивалю «Джаз-карнавал в Одесі», президент «Клубу Високої Музики», заслужений діяч мистецтв України. Володар спеціального призу Пола Маккартні на міжнародному конкурсі Yesterday в Естонії. Завдяки неординарному музичному таланту й неперевершеній техніці ім’я Юрія Кузнєцова широко відомо як в Україні так і закордоном.