На Одещині справу «річкового ДАІшника» відправили до суду (фото)

Інспектора Управління авіації та поліції на воді викрили восени 2023 року на хабарі у 135 гривень та систематичному вимаганні плати за безперешкодне перевезення пасажирів річковим та водним транспортом з причалів на Дністрі у Маяках. Наразі слідство завершено та справа передана до суду.

Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

У разі незгоди платити по 100 гривень з людини за перевезення по Дністру він погрожував людям проблемами, безпідставними зупинками тавилученням водійських прав. Крім того, колишній інспектор водної поліції запевняв, що спілкуватися з цих питань необхідно тільки з ним, та тільки він може гарантувати вирішення «проблем» зі співробітниками районного управління поліції та іншими правоохоронцями Одещини за обумовлену раніше грошову «винагороду». За щомісячні хабарі посадовець «не помічав» протиправної діяльності та обмеження, які діють під час воєнного стану.

Викрили його на отриманні такої «винагороди» у сумі 135 тисяч гривень.

У листопаді 2023 року йому було повідомлено про підозру у корупції ( ч. 3 ст. 368 КК України).

Також, за клопотанням прокурора, відсторонено від посади, та обранозапобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави.

Зараз, слідство завершено та обвинувачувальний акт стосовно інспектора з особливих доручень відділу організації діяльності підрозділів поліції на воді Управління авіації та поліції на воді НП України за фактом корупції (ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 369-2 КК України) скеровано до суду.

Раніше на  USIonline.com —

В Маяках затримали інспектора поліції на воді за хабарництво (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram таInstagram, дивіться на Youtube.