Обміліле водосховище Ізмаїльського району наповнять водою

Одне з головних джерел зрошення земель Ізмаїльщини, з якого здійснюється полив зрошувальних площ протягом всього поливного періоду, міліє. Прийнято рішення здійснювати штучне наповнення. Про це повідомили в Ізмаїльській районній державній адміністрації.

Як стало відомо, Лощинівське водосховище є штучною водоймою. Вонощороку потребує своєчасного поповнення для того, щоб уникнути підвищення мінералізації, засолення ґрунту, погіршення якості земель та зниження родючості ґрунту.

Водосховище поповнюється з озера Катлабух насосною станцiєю ГНС-Iзмаїльська через транспортуючий канал МК-Ізмаїльський. Через збільшення площ поливу рівень води почав знижуватись та потребує поповнення.

Якщо водосховище вчасно не поповнити це загрожує екологічною проблемою, погіршенням якості земель, підвищенням мінералізації, засоленням ґрунту та зниженням його родючості. Крім цього, необхідно вчасноподавати якісну технічну воду сільськогосподарським виробникам, які здійснюють полив засаджених територій.

Ізмаїльське управління водного господарства вже почало подавати технічну воду для поповнення водосховища. Але для того, щоб наповнити його водою з озера Катлабух, потрібно понад 5 млн. грн. З проханням допомогти та посприяти у вирішенні цього питання Ізмаїльська РДА звернулася до Одеської обласної державної адміністрації.

Навігація записів