Одеська прокуратура спростовує інформацію про викид нафтопродуктів із затонулого танкера «Делфі»

logo


Були взяті проби морської води.

Правоохоронці та представники перевірили місце біля затонулого танкера «Делфі» біля Одеси і спростували інформацію про викид нафтопродуктів із судна.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Одеської області.

Читайте також:

В Одесі біля затонулого танкера «Делфі» встановили пост охорони і рятувальну вежу

Зазначається, що фахівці не виявили візуальних слідів забруднюючих речовин на узбережжі. Вода в прибережній акваторії чиста. У пробах води наявність нафтопродуктів не виявлено, йдеться у повідомленні прокуратури. 

Крім того, за допомогою квадрокоптера встановлено наявність затемнення води, що є шлейфом природного походження. Незалежна лабораторія встановлює контрольні проби води у місцях затемнення.

Слід зауважити, що кілька днів тому у з’явилася інформація, що із затонулого танкера «Делфі» стався витік палива. 

Як повідомлялося, танкер потрапив у кораблетрощу під час сильного осіннього шторму наприкінці листопада минулого року. Хвилями його прибило до берега, де він зачепився за хвилеріз та частково затонув. Власника зобов’язали прибрати «Делфі» до 31 березня або ж заплатити портовикам, щоб ці роботи виконали вони. Поки судновласник зволікає, а тому судно пролежить у морі щонайменше до кінця літа. На час курортного сезону його взяли під охорону. 

Відео

Із напівзатонулого танкера «Делфі» паливо витекло на одеське узбережжя

Напівзатонулий біля одеського узбережжя танкер «Делфі» знову про себе нагадав черговим розливом палива просто на місцевий пляж. Маслянисту пляму помітили відпочивальники. Згодом рятувальники за допомогою спеціального абсорбенту ліквідували розлив. Людей попередили — кілька днів в цьому місці не можна купатися. Що спричинило забруднення цього разу, з’ясовують фахівці.

Із напівзатонулого танкера "Делфі" паливо витекло на одеське узбережжя