Головна
> Новини
> Спорт
> Одеські футболістки виграли дебютний домашній матч чемпіонату України з рахунком 12:0

18:47 18 Вересня 2023

Нова одеська жіноча футбольна команда ЖФК «SeaSters» сьогодні провела свій дебютний
домашній матч у першій лізі чемпіонату України: суперницями підопічних Євгена Додурича була команда «Лідер» із міста Кобеляки Полтавської області.

Зважаючи на те, що попередні дві зустрічі чемпіонату одеські футболістки провели на виїзді, їм дуже хотілося дебютувати на власному полі з перемоги (домашню гру Кубка України вони програли потужному «Колосу» з вищої ліги – 0:2).

Усі 90 хвилин тотальною перевагою володіли одеситки, які нав’язали суперницям свою боротьбу, регулярно
створювали моменти, хоча й не форсували подій. Втім, індивідуальна майстерність «морських сестер», цікаві комбінації та бажання потішити власних вболівальників та вболівальниць принесли їм легку та невимушену перемогу з вже звичним двозначним рахунком.

Ще до перерви одеситки без особливої напруги забили у ворота «лідерок» вісім м’ячів, а за стартові п’ятнадцять хвилин другого тайму – ще чотири. За рахунку 0:12 наставник команди з Кобиляк змінив воротарку Оксану Хруль на Вікторію Савченко,
яка грала під №12. Що цікаво, за 12 хвилин, які вона відіграла, одеситки більше не забивали. Справжня магія числа «12».

Найкращою на полі сьогодні була капітанка команди Ольга Бойченко, яка не лише оформила пентатрик за 60 хвилин (п’ять забитих м’ячів), а й заробила два пенальті, які чітко реалізували Дар’я Івкова (у першому таймі) та Лілія Цурак (у другому таймі).

Івкова, до речі, через травму плеча, яку вона отримала під час гольового удару по воротах, була вимушена піти з поля вже
на 40-й хвилині, втім, навіть за цей час найкраща голеадорка першої ліги встигла оформити хеттрик. Тепер на рахунку Дар’ї 13 голів у трьох зустрічах. Бойченко має в своєму активі 12 результативних ударів.

Окрім Ольги та Даші у складі «SeaSters» забивали Дженніфер Жезуіно Да Коста (відкрила рахунок на 12-й хвилині), Олена Мустафаєва (потужний удар з далекої відстані), вищезгадана Лілія Цурак (реалізувала пенальті) та прудконога Крістіна Романова.

У підсумку – 12:0, після трьох турів
«сестрички» посідають у турнірній таблиці перше місце з максимальною кількістю набраних очок за різниці м’ячів 42:0. Що тут додати? Не зупиняйтеся, дівчата.

Наступного вікенду «морські сестри» зіграють на виїзді з чернігівською «Юністю».