Одеські спортсменки завоювали медалі на турнірі в Об’єднаних Арабських Еміратах

Одеські спортсменки Анжеліка Терлюга та Аніта Серьогіна завоювали медалі на турнірі в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це повідомили в Одеській обласній федерації карате.

Дівчини змагалися у Прем’єр-лізі, яка відбулася 18-20 лютого у Фуджайрі. Анжеліка Терлюга посіла друге місце у категорії «до 55 кг». Для спортсменки це 36 нагорода, завойована на міжнародній арені. Її тренує Денис Морозов.

Аніта Серьогіна посіла друге місце у категорії «до 61 кг». Вона займається під керівництвом Олександра Тонкошкура. Ця нагорода стала 27 у колекції спортсменки.

Одеські спортсменки завоювали медалі на турнірі в Об'єднаних Арабських ЕміратахOdessa Karate Federation

Анжеліка Терлюга з тренером Денисом Морозовим

Аніта Серьогіна з тренером Олександром Тонкошкурим

Аніта Серьогіна на турнірі 18-20 лютого у Фуджайрі

В Одесі відбувся чемпіонат з козацького двобоюКаратисти з Одещини стали переможцями всеукраїнського турніруОдеські акробати зайняли призові місця на Всеукраїнському турнірі

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області