Оркестру Одеського театру опери та балету подарували новий комплект духових інструментів

Оркестру Одеського театру опери та балету подарували новий комплект духових інструментів

Президент компанії Yamaha завітав до українського посольства в Японії

Вчора, 14 лютого, компанія Yamaha передала оркестру Одеського театру опери та балету,  комплект духовихінструментів. Про це повідомив посол України в Японії Сергій Корсунський.

Так, у приміщенні українського дипломатичного представництва у Токіо відбулася  урочиста церемонія передачі.

До заходу також долучився керівник корпорації Такуя Наката, а також представники парламенту і уряду Японії. Відвідав посольство й Хірофумі Йошіда, який з 2021 року є запрошеним диригентом оркестру Одеської Опери. До речі, нещодавно пан Йошіда розпочав збір коштів на концертукраїнського оркестру в Японії. 

“Нас відвідав президент компанії Yamaha пан Наката, викокопоставлені представники парламенту та уряду Японії, запрошений диригент оркестру пан Йошіда”, — йдеться в повідомленні. 

Крім того, відбувся невеликий концерт.  

Раніше “Коментарі” писали, що в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяноговідбулася прем’єра грандіозної вистави “Ісус Христос — superstar”. Про це повідомили в Одеській міській раді. Вперше на українській сцені — одна з найвідоміших рок-опер у світі з досить тривалою історією, яка стала шедевром і легендою світової музики. Рок-опера Ендрю Ллойда Веббера та Тіма Райса «Ісус Христос — суперзірка», прем’єра якої відбулася наБродвеї у 1971 році, здобула величезний глядацький успіх і була поставлена на сценах 17 країн світу.

Нагадаємо, що в Одесі 15 січня в артпросторі Універсального читального залу Централізованої бібліотечної системи відбулось відкриття першої персональної виставки Павла Бреттера — скульптора, CG художника, 3D modeler.Про це повідомили в Одеській міській раді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!